top of page

Správně odvedené a kvalitní realitní služby mají být komplexní a hlavně na míru Vašim potřebám. Se svým realitním týmem pro Vás zařídím veškeré náležitosti spojené s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí.

 Ušetřím Vám čas, peníze i starosti.

Poradenství a právní servis

Trápí Vás cokoliv ohledně realit? Obraťte se na mě! Zjistím hodnotu Vaší nemovitosti a dám Vám doporučení, jak ji prodat za nejvyšší cenu. Nabízím také rady a kompletní poradenství v oblastech zástavního práva, věcných břemen, advokátní úschovy, daňových povinností, darování nemovitosti, podílového spoluvlastnictví, investice do nemovitostí a exekuce či insolvence. První konzultace je vždy zdarma!

DSCF0252.jpg
2Z8A8147-HDR.jpg

Příprava nemovitosti na prodej

Rozzáříme Vaši nemovitost! Spolu s profesionálními home stagery naaranžujeme interiér tak, aby zaujal co nejvíce kupujících nejen na fotografiích, ale i na prohlídkách. U projektů ve výstavbě využíváme pro lepší představu zájemců virtuální staging. Pokud nemáte nemovitost připravenou vůbec, pomůžeme s vyklízením, úklidem nebo zařídíme drobné stavební úpravy.

poradenství a právní servis
předprodejní příprava

Profi marketing pro Vaši nemovitost

Dostaneme nemovitost k zájemcům! Cílenou reklamou a kampaněmi na sociálních sítích efektivně oslovíme relevantní zájemce. Vaši nemovitost nainzerujeme na více než 10 nejnavštěvovanějších realitních serverů a připravíme ji i samostatný web. Samozřejmostí je i organizace prohlídkových dnů, kdy můžeme nemovitost ukázat během jediného dne co největšímu počtu zájemců, čímž efektivně zrychlíme celý proces prodeje.

digital-marketing-g486f42944_1920.jpg
profi marketing
3D-layout.jpg

Videoprohlídky, 3D scan, 3D půdorysy

Videoprohlídky nechají vyniknout přednosti Vaší nemovitosti a díky tomu silně zapůsobí na emoce zájemců. Součástí prezentace jsou i profesionální fotografie a 2D nebo 3D půdorysy nemovitosti. U vhodných zakázek realizuji i virtuální prohlídky, které otevírají dveře všem, kteří chtějí navštívit nemovitost hned a z pohodlí domova! Takzvaný Matterport nabídne zájemci dokonalý zážitek, který se podobá skutečné prohlídce.

3D

Financování

Díky mé aktivní spolupráci s finančními konzultanty Vám mohu přímo doporučit mnou prověřené odborníky, kteří pro vás zařídí nejvýhodnější finanční produkty na trhu a třeba se stanou do budoucna i Vašimi partnery pro rodinné finance.

teamwork-g43b5821da_1920.jpg
investment-g0fbd3be7c_1920.jpg

Navýšení ceny

Systematická a citlivá práce s prodejní cenou a obchodní dovednosti. To je můj klíč. Obzvlášt v době, kdy nabídka nemovitostí zdaleka nedosahuje poptávky. Budu pro Vás vyjednávat o ceně a pokud to bude vhodné, zorganizuji elektronickou aukci. Díky tomu jsme schopni dostat se s cenou mnohem výš oproti Vašim původním představám.

navýšení ceny

Development

S mými společníky aktuálně připravujeme na Plzeňsku menší developerský projekt na výstavbu 4 rodinných domů. V blízké době zde najdete více informací včetně vizualizací.

architect-ge583d0716_1920.jpg
bankruptcy-gbf12ccd73_1920.jpg

Insolvenční specializace

Znám nástrahy a limity insolvenčního procesu a mám s nimi bohaté zkušenosti. 6 let jsem vedl tým insolvenčních specialistů a kompletně tvořil procesní řízení ve středně velké kanceláři insolvenčního správce. Proto nabízím komplexní služby pro insolvenční správce. Výpočet hodnoty chráněného obydlí, zajištění znaleckých posudků, usnesení o vydání výtěžku, efektivní a spolehlivá komunikace s dlužníky, zajištění náhradního bydlení, pořádání aukcí a další. Veškeré podmínky spolupráce nastavíme přesně podle Vašich potřeb.

insolvenční specializace
bottom of page