top of page

PRODEJ CHATY
51 m2 - Bítov, poloostrov Babka

inzerat

1 985 000 Kč

vč. provize a právního servisu

Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek s 300 znaky. Tohle je stručný popisek

Zaujala Vás tato nemovitost?

zvu Vás na prohlídku

ZAVOLEJTE MI

POŠLETE MI EMAIL

DSCF0230_edited.png

Perla jižní Moravy nebo také moravský Jadran. Vranovská přehrada si tyto přezdívky zasloužila díky své čisté vodě a písečným plážím. Mezi její nejznámější rekreační místa patří Bítov, kde stojí v první řadě u vody chata, kterou si můžete přizpůsobit vlastním představám. 

Chata v původním stavu se nachází na poloostrově Velká Babka. Ten nabízí ideální podmínky pro odpočinek, lov ryb a společné chvíle s rodinou. Voda zde bývá vhodná ke koupání celé léto. Okolí chaty zpevňují kamenné rovnaniny tvořící tarasy s krásným venkovním posezením přímo nad vodou. 

Na chatu se dostanete pěšky z hromadného parkoviště vzdáleného zhruba 10 minut chůze. Pohodlnější variantou je ale, díky vlastnímu přístupu do vody, příjezd lodičkou s elektromotorem. Z parkoviště na Kopaninkách, které je hned u kotviště, se dostanete na chatu za pouhých 7 minut plavby. Pramička společně s novým motorem a baterií je součástí prodeje.

Pokud v parném dni zatoužíte po studeném osvěžení, stačí se vydat do rovněž 7 minut plavby vzdálené hospůdky, případně můžete vyrazit na procházku do campu, ve kterém jsou další restaurace, obchod či dětské koupaliště.

Samotná podsklepená chata je 51 m2 velká. V přízemí najdete útulný obývací pokoj s litinovými kamny, prosklenou verandu s výhledem na vodu a okolní přírodu, kuchyň a toaletu. V patře na Vás čeká prostorná místnost s 5 lůžky na spaní. 

Odpad je řešen záchodovou jímkou a dostatečné množství pitné vody vám poskytne nedaleká studánka. Elektřina zavedena není, je však možné zřídit připojení ze solárního panelu s měničem na 220 V pro provoz lednice a ostatních běžných spotřebičů. Pozemek pod chatou je v nájmu od lesů ČR.

Pojďte si odpočinout k vodě, nahodit udici a užít si ničím nerušený relax. Rád vám chatu představím na osobní prohlídce.

Kategorie

chata

Okres

Znojmo

Plocha užitná

51 m2

Počet podlaží

2

Budova

dřevěná

Poloha objektu

samostatný

Zástavba

rekreační

Zařízený

částečně

Sklep

ano

Topení

lokální tuhá paliva

Lokalita

Chvalatice 210

Velikost

2 pokoje

Plocha pozemku

30 m2

Stav objektu

dobrý

Typ domu

patrový

Umístění objektu

Samota

PENB

nevyžaduje se

Výtah

ne

Odpad

jímka

tento pás bude sloužit pro nabídky, kde bude virtuální prohlídka

Chcete také profesionální prezentaci pro Vaši nemovitost?

ZAVOLEJTE MI

POŠLETE MI EMAIL

DSCF0160_edited.png

tento pás bude sloužit pro nabídky, kde budou 2D a 3D plánky

LV originál Gennaker Investments s.r.o..jpg
bottom of page