top of page

PRODEJ BYTU 3+1
90 m2 - ulice Poštovní, Znojmo - Přímětice

inzerat

4 290 000 Kč

vč. provize a právního servisu

Zaujala Vás tato nemovitost?

zvu Vás na prohlídku

ZAVOLEJTE MI

POŠLETE MI EMAIL

DSCF0230_edited.png

Bydlení v rodinném domě, uzavřený dvorek s posezením pro grilování či kávu s přáteli a především klidnou část Přímětic se skvělou dostupností do města. To vše nabízí byt 3+1 o nadstandardní výměře 90 m2.

V domě se nachází pouze 2 bytové jednotky, které vznikly rozdělením původní dispozice rodinného dvojgeneračního bydlení. Jedna z nich může být nyní vaším novým domovem.

Předností bytu umístěného v 1. patře rodinného domu jsou prostorné pokoje o rozloze 20 m2. Oddělená kuchyně, koupelna a samostatná toaleta. Každý pokoj i kuchyně má vstup z chodby, kdy ze dvou jižně orientovaných pokojů je přístupný balkón náležející k této bytové jednotce. 

K modernímu bydlení, které je zobrazeno na fotografiích v galerii, je zapotřebí dokončit drobné úpravy. Především se jedná o položení nových podlah, dveří a kuchyňské linky. Na podlahách je linoleum a všechna okna jsou plastová. I bez těchto úprav však můžete ihned bydlet. Dosud byl byt obýván slušným nájemníkem.

Byt zachycený v prezentaci je byt totožné dispozice v přízemí domu, ve kterém bydlí přímo pan majitel. Budete-li mít zájem, může úpravy nabízeného bytu dokončit v totožném standardu před vaším nastěhováním.

Byt má vlastní plynový kotel, balkón a náleží k němu sklep a podíl na společném dvorku. Parkování je možné před domem.

V pěší dostupnosti nalezneme mateřskou i základní školu, zastávku MHD, víceúčelové sportovní hřiště, i hřiště pro malé děti. Veškerá občanská vybavenost je doslova na dosah, což z Přímětic dělá velmi atraktivní lokalitu k bydlení.

Zavolejte mi, rád vám byt blíže představím a setkám se s vámi na osobní prohlídce. Financování nemovitosti mají připravené naši specialisté na hypoteční úvěry.

Kategorie

byt

Okres

Znojmo

Plocha užitná

90 m2

Počet podlaží

2

Budova

cihlová

Poloha objektu

okrajová část města

Zástavba

rodinné domy

Zařízený

ne

Sklep

ano

Topení

plynový kotel

Lokalita

Přímětice

Velikost

3 pokoje

Plocha pozemku

Stav objektu

dobrý

Typ domu

patrový

Umístění objektu

okrajová část města

PENB

G - nebyl dodán

Výtah

ne

Odpad

veřejná kanalizace

Chcete také profesionální prezentaci pro Vaši nemovitost?

ZAVOLEJTE MI

POŠLETE MI EMAIL

DSCF0160_edited.png
bottom of page